reklama
reklama
4. 8. 2013 | poslední aktualizace: 4. 8. 2013  06:00
Hotely pro psy i pro jejich pány

Pamlsky, pelíšky a masáže: Hotely, kde vás uvítají i se psem

Každý cestovatel, který je zároveň i majitelem domácího mazlíčka, jistě může potvrdit, že radost z cesty mu vždy zaručeně zkazí právě loučení se zvířecím přítelem. Tak proč ho letos nevzít na dovolenou s sebou? Podívejte se na několik hotelů, které s chutí přivítají vás i vašeho chlupáče.
bal
Čtěte více o: pes | cestování | hotel | Evropa | USA
Řada hotelů už dnes vychází vstříc i majitelům domácích mazlíčků.
Řada hotelů už dnes vychází vstříc i majitelům domácích mazlíčků.

Psí známky, vybrané pochutiny, masáže či akupunktura. I to jsou "vychytávky", které vaše mazlíčky mohou čekat v následujících hotelech.

Zpravodajský server Cnn.com vybral hotely, kde se k vašim domácím mazlíčkům budou chovat stejně dobře jako k lidským hostům.

Tak sbalte pas a Alíkův očkovací pas a vyrazte na cesty.

 

reklama

Phineas Swann Bed and Breakfast Inn, Vermont, USA

Cena: od cca 2900 Kč za noc

Psí cena: 1 pes zdarma, za každého dalšího cca 490 Kč

Romantický rodinný hotel uprostřed vermontské přírody slibuje prvotřídní péči nejen vám, ale i vašim čtyřnohým společníkům. Byť jsou zde zatíženi hlavně na buldoky, uvítají zde psy jakéhokoliv plemena a váhy.

Phineas Swann Bed and Breakfast Inn, Vermont, USA
foto: Phineas Swann Bed and Breakfast Inn    

Zaplatit si můžete i speciální balíček, který skýtá ubytování například v líbánkovém apartmá, venčící službu každé tři hodiny, pohodlný pelíšek či televizní program Animal Planet, který bude váš čtyřnohý miláček moci sledovat i když zrovna nebudete v pokoji. 

Příjemný je i fakt, že za pobyt vašeho psa nemusíte platit žádný nevratný depozit předem, jak tomu často bývá.

Láska ke psům, kterou hotel proklamuje, je dost možná následkem silně zakořeněné české pejskařské tradice – majitel Darren Drevik je totiž potomkem českých emigrantů, kteří se do USA přestěhovali v 80. letech 19. století.

Více informací zde.

 

The Hughenden, Sydney, Austrálie

Cena: od cca 3700 Kč za noc/pokoj

Psí cena: cca 350 Kč jednorázový poplatek za úklid

V příjemném sydneyském hotelu jen kousek od rozlehlého parku Centennial Parklands, kam můžete vzít mazlíčka na procházku, máte spolu s mazlíkem možnost ubytování v několika typech pokojů – od standartního až po rodinný a s terasou. 

V hotelu Hughenden mají zkušenost hlavně s psími návštěvníky, ale už zde byl ubytovaný i malý klokan.

Není problém dohodnout mazlíkovi venčení a hlídání. Rovněž si pro něj můžete objednat různé zkrášlovací a lázeňské procedury.

Více informací zde.

Le Meurice, Paříž

Cena: od cca 16600 Kč za noc/pokoj

Psí cena: zdarma

Již samotné logo pětihvězdičkového hotelu na pařížské Rue de Rivoli, může napovědět, že v hotelu myslí i na vaše mazlíčky. Logo v sobě ukrývá podobu elegantního greyhounda.

Právě pes tohoto plemena se do hotelu zkraje 20. století zatoulal. V hotelu právě probíhala rozsáhlá rekonstrukce a dělníci, kteří zde pracovali, si psa osvojili a ten se pak stal "maskotem" luxusního hotelu.

Hotel Le Meurice, Paříž
foto: Le Meurice 

S mazlíčky zde mají bohaté zkušenosti – po pobytu Salvadora Dalího museli například přemalovat královské apartmá, jehož koberce si Dalího párek ocelotů velmi oblíbil.

Pokud do hotelu Le Meurice zavítáte s mazlíčkem, bude tu na něj čekat miska s vlastním jménem, stejně tak i psí známka s jeho jménem a speciální menu či zaměstnanci, kteří ho rádi vyvenčí v přilehlé zahradě Jardin des Tuileires.

Více informací zde.

 

The Muse Hotel, New York, USA

Cena: od cca 4900 Kč za noc/pokoj

Psí cena: zdarma

Stylový newyorský hotel nabízí veselé přivítání pro vaše mazlíky, a to v podobě Ginger, šestileté pomeranianky aka místní ředitelky PR (Pet Relations), která miluje Louise Vuittona a Ahi tuňáka.

V jednom z moderních pokojů, který budete se svým mazlíčkem obývat, pak naleznete vše potřebné pro jeho pohodlí – od misek, vodítka až po pelíšek.

Mazlíkovi pak můžete objednat hlídání a venčení, ale i masáže či akupunkturu. Poté můžete vašeho psa vytáhnout na výlet do nedalekého psího parku Canine Court. Hotel nemá žádná omezení pro mazlíčky, co se velikosti a váhy týká.

Více informací zde.

 

Fairmont Miramar Hotel & Bungalows, Santa Monica, Kalifornie, USA

Cena: od cca 6500 Kč za noc/pokoj

Psí cena: zdarma

Hotel na pobřeží Tichého oceánu v kalifornské Santa Monice razí politiku P.A.W., čili Pets Always Welcome (mazlíčci vždy vítáni). Už před vaším příjezdem do hotelu bude mít váš mazlíček nachystané misky, vlastní postel a další nezbytné propriety k pohodlnému pobytu.

Fairmont Miramar Hotel & Bungalows, Santa Monica, Kalifornie, USA
foto: Fairmont Miramar Hotel & Bungalows

Hotel je partnerem místního psího salonu Healthy Spot, kde dostane váš pes 10 procentní slevu jak na pamlsky, tak i na lázeňské a zkrášlovací procedury, které salon čtyřnohým mazlíčkům nabízí.

Více informací zde.

 

The Boat Hotel, Aviemore, Skotsko

Cena: od cca 2600 Kč za noc/pokoj

Psí cena: cca 450 Kč za 1 psa, za 2 psy cca 750 Kč

Chcete-li se svým mazlíkem strávit nějaký čas v přírodě, pak je pro vás Boat Hotel tím pravým ořechovým.  Hotel se nachází v malé skotské vesničce Boat Garten nedaleko města Aviemore.

V hotelu vašeho mazlíčka přivítají dárkem a organickou svačinou. Dostanete rovněž speciální visačku na dveře, aby bylo jasné, kdo u vás v pokoji hlídá. 

Až se ubytujete, vydejte se do nedaleké přírodní rezervace Loch Garten, kde jsou psi rovněž vítáni. Jen nezapomeňte, že Loch Garten je plná ptactva, proto raději nepouštějte psa z vodítka.

Psi a kočky jsou ve venkovském hotelu vítáni, jedinou nevýhodou je váhový limit 34 kilogramů. Pokud jste tedy majiteli dogy, vlkodava či jiného "drobka", je na rozhodnutí hotelu, zda vás s vaším psem ubytují.

Více informací zde.

 

The Milestone Hotel, Londýn, Anglie

Cena: od cca 13500 Kč za noc/pokoj

Psí cena: zdarma

Patrně i corgiové královny Alžběty by si v londýnském hotelu Milestone přišli na své.  Ve stylovém hotelu přivítají vašeho mazlíčka dárkovým košem s pohoštěním, hračkou a dalšími nezbytnostmi.  

The Milestone Hotel, Londýn, Anglie
foto: The Milestone Hotel

Dostanete i speciální visačku na dveře s nápisem "Nerušit – spící mazlíček" a vybrat si můžete z několika typů postelí pro mazlíčky. Po předchozí domluvě vám zaměstnanci hotelu psa vyvenčí a pohlídají po dobu vaší nepřítomnosti.

Rovněž si můžete dohodnout menu pro vašeho mazlíčka – pokud má navíc v době vašeho pobytu narozeniny, můžete mu objednat i narozeninový dort.

Více informací zde.

 

Loews Annapolis Hotel, Annapolis, Maryland, USA

Cena: od cca 3100 Kč za noc/pokoj

Psí cena: cca 490 Kč jednorázový poplatek za úklid 

Americké město Annapolis již nějaký čas obsazuje přední žebříčky v různých anketách o nejpřátelštější psí lokality ve Spojených státech.  A tak není divu, že v marylandské metropoli naleznete řadu hotelů, které uvítají i vaše domácí mazlíčky.

Mezi nimi naleznete i hotel Loews Annapolis Hotel, který má mezi milovníky psů dobré ohlasy. Při check-inu dostane váš mazlík psí známku a vy brožuru, která vám napoví, kam se s vaším psem vydat na procházku či kde je nejbližší zverimex a veterinář.

V pokoji na vašeho mazlíka čeká veškeré nezbytné vybavení, které potřebuje. K tomu mu můžete navíc dopřát i speciální menu vybraných receptů, které na radu veterinářů připravují místní šéfkuchaři. 

Pokud by se vám to zdálo málo "dog-friendly", zavítejte do hotelové restaurace WEST Kitchen & Tavern, kde se každý poslední pátek v měsíci pořádá program s názvem "Canine and Cocktails", kam s vaším psem můžete přijít podpořit některou z místních charit.

Více informací zde.

http://www.loewshotels.com/images/stories/--Corporate--/pet%20brochure%20-%20final.pdf

 

Best Western Fallsview Hotel, Niagara Falls, Kanada

Cena: od cca 1500 Kč za noc/pokoj

Psí cena: cca 470 Kč za 1 psa

Chcete vašemu Punťovi dopřát výhled na Niagarské vodopády? Patrně nejbližším hotelem u vodopádů, kde uvítají i vašeho chlupáče, je právě hotel Best Western Fallsview Hotel. Již na recepci mazlíčka přivítají miskou čerstvé vody a pamlsky.  

Abyste se psem mohli pohodlně objevovat okolí nádherných vodopádů, v hotelu vám připraví i speciální cestovní tašku, ve které naleznete hračky, cestovní lahev na vodu či sáčky na exkrementy a brožuru s informacemi o místních veterinách a zverimexech. 

Budete-li muset psa na chvíli opustit, v hotelu vám ho samozřejmě pohlídají a vyvenčí. Příjemné je, že hotel vítá psy jakékoliv velikosti a váhy.

Více informací zde.

 

Lamb and Lion Inn, Cape Cod, Massachusetts, USA

Cena: mimo sezonu od cca 3500 Kč za noc/pokoj, v sezoně od cca 4700 Kč za noc/pokoj

Psí cena: cca 490 Kč za 1 psa za noc

Vstřícnost k psím mazlíčkům poznáte v hotelu Lamb and Lion Inn už jen podle toho, že místní majitelé chovají hned čtyři roztomilé psíky.

Okolí hotelu slibuje bohaté vyžití a v hotelu vám doporučí, které lokality, restaurace a atrakce jsou vhodné pro vás i vašeho psa. Mezi ty největší jistě patří sledování velryb a výletní plavba.  Navíc si se psem můžete zadovádět i na některé z místních pláží.

Pokud budete potřebovat svého psího mazlíčka na chvíli zanechat samotného v pokoji, po předchozí dohodě vám ho přijde pohlídat "chůva" nebo ho můžete dát do nedaleké školky.  

V hotelu po většinu roku neplatí velikostní či váhové limity, ale v létě bohužel počítejte s tím, že pro chlupáče platí váhový limit cca 11 kilogramů.

Více informací zde. 

Autoři: bal
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Pamlsky, pelíšky a masáže: Hotely, kde vás uvítají i se psem (anonym)
Svet se v prdel obraci a tady se resi hotely pro psy....
Zobrazit diskusi
Nejčtenější
reklama
reklama
reklama
reklama