Společnost Skřivánek poskytuje služby od výuky jazyků po překladatelství a tlumočení. Pomáhají jí v tom i technologie, bez nichž se neobejde ani ředitelka firmy Bronislava Chudobová. "Například bez telefonu si neumím představit profesní ani soukromý život. Dříve sloužil jen k telefonování a psaní zpráv, dnes jej využíváme mnohem komplexněji." Jeden přístroj je pracovní  1 , druhý soukromý  2 .

Denní agendu kromě telefonu vyřizuje také na tabletu  3 . "Možná už jsem na něm téměř závislá. Jsem tak trochu workoholik a tablet s sebou kvůli neodkladným pracovním záležitostem vozím i na dovolenou," usmívá se. Jinak jí ale slouží především ke čtení zpráv, rezervaci dopravních spojů a ubytování.

Srdeční záležitostí je pro Bronislavu Chudobovou automobil  4 . "Miluji řízení, rychlou jízdu i cestování jako takové. Nejčastěji se vydávám do maďarských i českých lázní, na Moravu, odkud pocházím, či na hory," říká.

Řízení má spojené s dioptrickými brýlemi  5 , které pro paní ředitelku nejsou jen prostředkem k lepšímu vidění, ale také skvělým módním doplňkem.

V její kabelce nikdy nesmí chybět malá soška Buddhy  6  z Thajska, kterou před lety dostala od rodinného přítele. "Věřím, že nosí štěstí. Když má blízký člověk projít důležitou zkouškou, sošku mu půjčuji," pokračuje. Dalším talismanem je oblíbený parfém  7  Chanel, který vnímá jako svou neodmyslitelnou součást. A protože je elegantní dámou, nikdy nezapomíná ani na šperky  8 .

jarvis_5912d6b9498ef4a7ddfacc72.jpeg