Dovozce jídla z restaurací DámeJídlo.cz přináší novou službu – Pick-up pointy. Tato funkce v aplikaci umožňuje si jídlo a pití objednat a nechat dovézt například do parku, na plovárnu nebo na břeh Vltavy. Všechny pick-up pointy se nachází na piknikových místech, kde si lze objednávku vyzvednout.

"První místa vznikají v Praze a Brně a dále je plánujeme rozšiřovat po celé republice. Budou aktivní po celý rok, ale hlavní sezonu očekáváme nyní v letních měsících," říká Jan Matějů, CEO DámeJídlo.cz. "Jakmile se bude kurýr blížit k vybranému místu, zavolá a zákazník si od něj jídlo vyzvedne," upřesňuje, jak služba funguje.

Jan Matějů, CEO DámeJídlo.czDovoz jídla na pikniky je další funkcí nové aplikace, která před několika týdny získala ocenění v soutěži Aplikace roku 2017. "Nová aplikace je prvním zásadnějším oživením po původní pět let staré verzi. Postavili jsme ji od základu nově, s důrazem na jednoduchost objednání a stabilitu. Nejpopulárnější vlastností je jednoduché opakování objednávky z oblíbené restaurace a nejnovější je přidání Sladké tečky – odměny v kreditech, které může zákazník využít na další objednávku," osvětluje Jan Matějů.

Aplikace DámeJídlo.cz spolupracuje s více než 1700 restauracemi v téměř 130 českých městech a obcích. V nabídce jsou jídla od české kuchyně přes pizzu a burgery až po asijská jídla. DámeJídlo.cz je součástí společnosti Delivery Hero, která zprostředkovává dovoz jídla z restaurací po celém světě, v současnosti zpracuje okolo 20 milionů objednávek za měsíc ve 47 zemích.