Martin Pučálka vede stejnojmennou společnost, která se zaměřuje na krmiva pro psy a kočky. "Podnikáme především on-line, a tak musím s technologiemi držet krok," říká.

Nedá dopustit na Apple, a přestože má tablet, nejraději čte klasické knihy. "Nějak jsem si nezvykl s ním pracovat, raději zasednu ke svému notebooku  1 ," říká. V kanceláři má velký monitor, externí myš  i klávesnici  3 , ale klasické stolní PC nemá.

V tašce Martina Pučálky nesmí chybět sešit a plnicí pero  4 , které před lety dostal od své partnerky. "Od té doby jsem na něm závislý. Hodně poznámek proto píšu na papír a až později do počítače," vysvětluje s tím, že nedávno způsobil ve firmě poprask, když nemohl pero najít. "Trvalo to asi dvacet minut. Je to pro mě skutečně důležitý pracovní nástroj," vzpomíná. Nejchytřejším domácím spotřebičem je robotický vysavač  5 . "Běží u nás, kdykoliv opouštíme byt. Chystáme se pořídit také chytrou troubu, která rozpozná, jak dlouho se bude jídlo dělat," prozrazuje své plány. "Na to jsem zvědavý, velmi rád vařím  6 , je to pro mě způsob relaxace."

Koníčků má Pučálka celou řadu, jen na ně prý nezbývá moc času. Tím největším je sport − především cyklistika a běh. "Při běhání i jízdě na kole používám mobilní aplikaci  7 , která zaznamenává trasu, čas či nadmořskou výšku. "Výsledky poměřuji a sleduji svou kondici," popisuje s tím, že minulý rok si udělal radost a pořídil si karbonové horské kolo, které je mimo závodní tratě pořád velkou vzácností.