Erika Lindauerová je první dámou firmy, jejímž mottem je pokrok. Technologie jsou jí proto velmi blízké. "Dennodenně jimi žiji, ať už doma nebo v práci," říká.

Její notebook a tablet v jednom  1  slouží převážně jako pracovní nástroj. "V práci jej využívám spíš jako notebook, doma odpojím klávesnici a může sloužit ke všem těm 'free věcem současnosti'," vysvětluje.

Dalším každodenním společníkem jsou aktivní sluchátka  2  Bose. Ačkoli má Erika Lindauerová ráda hudbu, sluchátka používá hlavně k pracovním telekonferencím a hovorům. "Také je s sebou vozím na cestách. Redukují šum okolí a mohu se tak lépe soustředit. Navíc skvěle sedí v uších," pochvaluje si.

Už deset let si užívá chytrou domácnost  3 . "Dokáže ulehčit různé změny, které doma dělám, a skrz aplikaci ovládám úplně všechno: osvětlení, žaluzie, závlahu, bazén, teplotu a tak dále. Každý náš vypínač je v podstatě chytrý," usmívá se.

Celou lednici má polepenou speciálním fotografickým papírem  4 , který firma HP dodává jako příslušenství k produktům. "Jsou to fotky, které si sice nebudu zakládat do rodinných alb, ale mohou sloužit jako dekorace. Skrz aplikaci v mobilu se galerie propojí s tiskárnou a rovnou můžu tisknout," říká Lindauerová.

S sebou nosí speciální Swarovski pero  5 , které dostala k narozeninám. "Běžně s ním píšu a je fajn, že je v něm ukrytý USB disk. Když potřebuji, tak je po ruce a dá se v kabelce snadněji najít." V její kabelce nechybí ani drobná kosmetika, třeba hned několik lesků na rty  6 .

jarvis_58dabde3498ef2e146b17004.jpeg