Marie Chytilová stojí v čele největšího slevového portálu v Česku. Technologie jí baví, a jak sama říká, "brutálně zasahují do jejího života". "Jsem neustále on-line a znervózním, když nemám signál. Veškeré trendy aktivně sleduji, horké novinky si ale nekupuji. Čekám, až doslouží stávající přístroje," vysvětluje.

Klíčové je pro ni mít všechna data pohromadě, ideálně sdílená v cloudu. "Co se dá, ukládám do aplikací. Nemám oblíbené hrnečky ani drobnosti pro štěstí, na to nevěřím. Ale jsem velkou fanynkou aplikací a denně používám Evernote na poznámky, to je taková moje kartotéka," říká.

Přes aplikace ovládá také domácí topení  1  a hudbu, mezi její další oblíbence patří TripAdvisor, Podcasts nebo Audible. "Pro­tože se mi telefon neustále vybíjí, bez externí nabíječky  2  se nehnu z místa," po­kra­čuje Marie Chytilová. Hlavním pracovním nástrojem je lehký a přenosný notebook  3 , který díky svému neustálému zapisování přirovnává spíš k bloku.

Kdykoli má chvilku, snaží se číst  4 . "Lidé říkají, že na čtení nemají čas, ale to podle mě není pravda. Například při čekání na metro nebo na tramvaj vznikají velké prostoje," říká žena, která se po Praze pohybuje zásadně hromadnou dopravou.

Když s sebou nemá fyzickou knihu, poslouchá audioverze a neobejde se tak bez sluchátek  5 . "Nejraději mám taková díla, která překonávají dobu." V kabelce jí nikdy nechybí energie v podobě raw tyčinek  6 , které považuje za geniální.

jarvis_59254aad498ec22796b08acd.jpeg