Michal Menšík stojí v čele společnosti, která se zabývá elektronickým podnikáním a on-line obchodováním. Jak sám říká, technologické vychytávky k němu zkrátka patří.

Jednou z nich jsou sluchátka AirPods  1  − nejnovější model, který je v současnosti velmi těžko k sehnání. "Jsou to první bezdrátové pecky, které opravdu něco vydrží a fungují všestranně. Krabička  2  slouží k úschově i dobíjení, díky zabudovanému mikrofonu je lze použít jako handsfree, a když jednu z nich sundám, přestanou hrát," pochvaluje si.

Svůj telefon nazývá mobilní kanceláří, která se nesmí vybít. Michal Menšík si proto pořídil speciální dobíjecí obal  3 . "Největší plus vidím v tom, že se stane součástí telefonu, který tak nemusím mít připojený k těžké powerbance či počítači."

Kromě komunikace používá telefon také k vzdělávání. Jeho oblíbenou aplikací je Blinklist  4 , jenž shrnuje klíčové myšlenky knih do patnáctiminutových spotů.

"Když se potřebuji odreagovat, zamířím do firemní relaxační místnosti a dám si pár zápasů FIFA či NHL na Xboxu  5 ," pokračuje. Kromě toho aktivně hraje fotbal a je fanouškem Sparty, což dokládá i zarámovaný dres podepsaný od hráčů a na zakázku vyrobené kopačky s vyšitým monogramem  6 . "Inveo má několik sportovních týmů, hrajeme mezi sebou a občas také se spřátelenými společnostmi."

Na stole má Michal Menšík lego figurku Steva Jobse  7 . "Symbolizuje obor, ve kterém pracuji, i můj kladný vztah k nakousnutému jablku," dodává.

jarvis_5937cdbc498ec656e765d905.jpeg