Rodinná firma USSPA se specializuje na výrobu vířivek a termálních bazénů. Její ředitelka Kateřina Kadlecová spolupracuje na vývoji nových technologií, které se prolínají jejím životem. "K některým 'hypernovinkám' přistupuji spíše skepticky. V nesprávných rukou mohou ohrožovat naši svobodu," říká.

Doma má chytrou vířivku i bazén, které umějí "přemýšlet" a optimalizují svůj chod podle chování uživatele. Nepostradatelným společníkem je pro Kateřinu Kadlecovou chytrý telefon  1 . "S tím už jsem přímo srostlá, kromě práce s jeho pomocí ovládám i celý dům," usmívá se.

"Důležitý je také notebook  2 , který v kanceláři připojuji k velkému monitoru a bezdrátové klávesnici s myší." Velkou radostí paní ředitelky je však fotoaparát Canon EOS 70D  3 , který dostala od manžela. "Focení je pro mě způsob relaxace. Mám ráda detaily, stíny a odlesky, grafické obrazce v organickém světě, ale také atmosféru života, měst a přírody."

Protože miluje hudbu, obzvlášť během letních večerů na terase využívá svůj pře­nosný reproduktor  4 . "Čerstvou vychy­távkou je přenosná tiskárna fotografií z mobilu  5 , takový novodobý polaroid, který nám zpestřil nejeden večírek," po­kračuje. Nedá ale dopustit ani na blok a tužku  6 . "Technologie jsou skvělá věc, ale občas je potřeba si porovnat věci v hlavě," dodává dáma, jejímž poznávacím znamením i talismanem se stal autorský šperk  7 . "Pochází z dílny mé sestry, která je výborná šperkařka. Mám celou soupravu s dvěma druhy náušnic a prstenů."

jarvis_594123c8498e5f1e27ac08c5.jpeg