Šéfku společnosti Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko Veroniku Brázdilovou moderní technologie vyloženě baví. "Jsem jimi obklopena nejen v práci, koneckonců v ICT se pohybuji 20 let, ale i v osobním životě," říká s tím, že technologické vymoženosti jsou pro ni nepostradatelnými praktickými pomocníky i příjemným rozptýlením.

"Bez mobilního telefonu  1  to prostě nejde. Je to pro mě práce i zábava v jednom," přiznává. Mobil pro ni představuje také způsob, jak být v úzkém kontaktu s přáteli, kteří se rozutekli do různých koutů světa.

ekonom

Tento článek vznikl pro časopis Ekonom. Předplatit si ho můžete zde.

Oblíbenou aplikací Veroniky Brázdilové je Trip Advisor  2 , který jí umožňuje věnovat se velké vášni − cestování. "Je to také dobrý rádce a pomocník, díky němuž mám možnost poznat nová místa a lidi, načerpat energii a inspiraci pro život i práci," popisuje.

Velkým pomocníkem je chytrá tiskárna  3 , kte­rá jí usnadňuje práci v kanceláři. "Dí­ky svému zaměstnání jsem poznala, jak široké možnosti tiskárna nabízí. Navíc je dnes ovládání intuitivní, přehledné a rychlé jako na tabletu."

Paní ředitelka se zároveň neobejde bez bot na podpatku  4  a s nadsázkou stále čeká, až je někdo zdigitalizuje. "Skvělé by také bylo, kdybychom si konečně mohly výšku a šířku podpatku jednoduše regulovat podle terénu," směje se.

Kromě dat, která si bezpečně ukládá, je pro ni důležité také bezpečí osobní, a tak sází na alarm. "Chráním tak to, na čem mi nejvíce záleží."

Nejlepší a zcela nepostradatelnou životní vychytávkou je pro ni však manžel  5 . "Má pod palcem všechno digitální v našem životě a a nejen tím mě dělá šťastnou," dodává.

jarvis_59a6a7c2498e27ac14f9c068.jpeg